Spa LUX

Usługi te są skierowane dla osób, które szukają chwili relaksu oraz odprężenia. Zabiegi relaksacyjne koją ciało, umysł i pozwalają zapomnieć o problemach dnia codziennego. Zapraszam do skorzystania z oferty SPA LUX która z czasem znacznie sie poszerzy. 

 

Masaż gorącymi kamieniami - Pozytywny wpływ kamieni na organizm dostrzeżono już w starożytności w słynnych rzymskich łaźniach

Jednak zastosowanie kamieni najbardziej zbliżone do obecnego związane jest z filozofią Dalekiego Wschodu. Za kolebkę masażu kamieniami uważa się Indie, gdzie ponad 5000 lat temu wykorzystywano kamienie w rytualnym oczyszczeniu. Później pojawiła się koncepcja wykorzystania ich jako formy relaksu.

W masażu tym używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego które maja korzystny wpływ na nasz organizm. Kamienie te są specjalnie wyselekcjonowane  pod względem kształtu i pochodzą z regionów czystych ekologicznie.  W ciele człowieka znajdują się czakry które wyznaczają nam schemat masażu po to aby odblokować kanały energetyczne.

EFEKTY:

  • Głębokie wyciszenie, rozluźnienie i rozgrzanie
  • Zmniejszenie napięć mięśniowych i emocjonalnych
  • Pobudzenie krążenia
  • Poprawa odżywienia skóry
  • Łagodzi objawy stresu

CENA: 119 zł (60 minut) PROMOCJA!!

 

Masaż relaksacyjny - jest wskazany dla wszystkich którzy szukają chwili zapomnienia oraz głębokiego odprężenia.

Szczególnie przydatny przy długotrwałym wysiłku psychicznym jak i fizycznym.  Masaż ten jest doskonałym lekarstwem na stres po ciężkim dniu pracy i nie tylko. Zabieg ten KOI CIAŁO I DUSZĘ, a to wszystko za sprawą odpowiednich technik wykonywanym w czasie masażu, olejkom eterycznym, odprężającej muzyce i blasku świec. (Masaż całego ciała bądź sam kręgosłup)

EFEKTY:

  • Pełne rozluźnienie i odprężenie
  • Pozytywny wpływ na układ nerwowy
  • Podnosi witalność
  • Poprawa samopoczucia

CENA: 120 zł ( 60 minut) PROMOCJA!!

 

Masaż twarzy - Masaż kosmetyczny twarzy jest stosowany przede wszystkim w celach profilaktyczno - pielęgnacyjnych.

Podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek. Podczas tego odmładzającego zabiegu pracuje się nad poprawą sprężystości mięśni twarzy, co bezpośrednio wpływa na poprawę elastyczności skóry twarzy i zapewnia jej dużo zdrowszy i atrakcyjniejszy wygląd. Podczas masażu stosowane są ruchy oklepywania, rozcierania, głaskania, ugniatania oraz poszczypywania zmarszczek.

Dobrze i regularnie przeprowadzony masaż stosowany cyklicznie przynosi niesamowite efekty redukcji zmarszczek, wygładzenia skóry twarzy i poprawienia jej jędrności.

Masaż zalecany jest do stosowania cyklicznie już od 25 roku życia, w celu profilaktyki i spowolnienia procesu powstawania zmarszczek.

CENA: 60 zł (20 minut)

 

 

 

Masaż Polinezyjski LOMI LOMI NUI - Masaż jest wykonywany przy blasku świec oraz przy muzyce która koi nasze ciało, umysł i wprowadza miłą i harmonijną atmosferę.

Przeważająca cześć masażu jest wykonywana przedramionami. Cały masaż jest pełny harmonii i płynności, co sprawia iż jest tak inny i wyjątkowy.
Najpierw wykonywany jest masaż pleców który jest połączony z nogami ponieważ właśnie tam uwięzione są największe napięcia.

W tradycji polinezyjskiej mówi się, że plecy odpowiadają przyszłości natomiast przód ciała odpowiada przeszłości.

Celem masażu jest nie tylko praca nad rozluźnieniem mięśni ale również usuwanie napięć, blokad i stresu który w nas się gromadzi.

CENA: 8129 zł (60 minut) PROMOCJA!!

 

Masaż świecą - jest masażem głęboko relaksującym i odprężającym.

Wykonywany ciepłym olejkiem ze świecy który pobudza zmysły i dostarcz cza niezapomnianych wrażeń. 

Świeca składa się z naturalnych składników oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych. 

Masaż świecą ma korzystny wpływ na psychikę jak i na ciało poddane zabiegowi.  Skóra po masażu staje się aksamitna, miękka, nawilżona oraz otulona przyjemnym aromatem olejków.

Masaż ten jest przeznaczony dla osób szukających ciekawych doznań oraz całkowitego odprężenia.

CENA: 120 zł (60 minut) PROMOCJA!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Fizykoterapia

Sprawdź naszą ofertę

Terapia manualna

Sprawdź naszą ofertę

Masaż LUX

Sprawdź naszą ofertę

TECHNIKI OSTEOPATYCZNE

Sprawdź naszą ofertę

FALA UDERZENIOWA

Sprawdź naszą ofertę

PAKIETY LUX

Sprawdź naszą ofertę

SPA LUX

Sprawdź naszą ofertę

WYNAJEM ŁÓŻEK MEDYCZNYCH

Sprawdź naszą ofertę

Rabaty LUX

Sprawdź naszą ofertę