Spa LUX

Usługi te są skierowane dla osób, które szukają chwili relaksu oraz odprężenia. Zabiegi relaksacyjne koją ciało, umysł i pozwalają zapomnieć o problemach dnia codziennego. Zapraszam do skorzystania z oferty SPA LUX która z czasem znacznie sie poszerzy. 

 

Masaż gorącymi kamieniami - Pozytywny wpływ kamieni na organizm dostrzeżono już w starożytności w słynnych rzymskich łaźniach

Jednak zastosowanie kamieni najbardziej zbliżone do obecnego związane jest z filozofią Dalekiego Wschodu. Za kolebkę masażu kamieniami uważa się Indie, gdzie ponad 5000 lat temu wykorzystywano kamienie w rytualnym oczyszczeniu. Później pojawiła się koncepcja wykorzystania ich jako formy relaksu.

W masażu tym używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego które maja korzystny wpływ na nasz organizm. Kamienie te są specjalnie wyselekcjonowane  pod względem kształtu i pochodzą z regionów czystych ekologicznie.  W ciele człowieka znajdują się czakry które wyznaczają nam schemat masażu po to aby odblokować kanały energetyczne.

EFEKTY:

  • Głębokie wyciszenie, rozluźnienie i rozgrzanie
  • Zmniejszenie napięć mięśniowych i emocjonalnych
  • Pobudzenie krążenia
  • Poprawa odżywienia skóry
  • Łagodzi objawy stresu

CENA: 119 zł (60 minut) PROMOCJA!!

 

Masaż relaksacyjny - jest wskazany dla wszystkich którzy szukają chwili zapomnienia oraz głębokiego odprężenia.

Szczególnie przydatny przy długotrwałym wysiłku psychicznym jak i fizycznym.  Masaż ten jest doskonałym lekarstwem na stres po ciężkim dniu pracy i nie tylko. Zabieg ten KOI CIAŁO I DUSZĘ, a to wszystko za sprawą odpowiednich technik wykonywanym w czasie masażu, olejkom eterycznym, odprężającej muzyce i blasku świec. (Masaż całego ciała bądź sam kręgosłup)

EFEKTY:

  • Pełne rozluźnienie i odprężenie
  • Pozytywny wpływ na układ nerwowy
  • Podnosi witalność
  • Poprawa samopoczucia

CENA: 120 zł ( 60 minut) PROMOCJA!!

 

Masaż twarzy - Masaż kosmetyczny twarzy jest stosowany przede wszystkim w celach profilaktyczno - pielęgnacyjnych.

Podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek. Podczas tego odmładzającego zabiegu pracuje się nad poprawą sprężystości mięśni twarzy, co bezpośrednio wpływa na poprawę elastyczności skóry twarzy i zapewnia jej dużo zdrowszy i atrakcyjniejszy wygląd. Podczas masażu stosowane są ruchy oklepywania, rozcierania, głaskania, ugniatania oraz poszczypywania zmarszczek.

Dobrze i regularnie przeprowadzony masaż stosowany cyklicznie przynosi niesamowite efekty redukcji zmarszczek, wygładzenia skóry twarzy i poprawienia jej jędrności.

Masaż zalecany jest do stosowania cyklicznie już od 25 roku życia, w celu profilaktyki i spowolnienia procesu powstawania zmarszczek.

CENA: 60 zł (20 minut)

 

 

 

Masaż Polinezyjski LOMI LOMI NUI - Masaż jest wykonywany przy blasku świec oraz przy muzyce która koi nasze ciało, umysł i wprowadza miłą i harmonijną atmosferę.

Przeważająca cześć masażu jest wykonywana przedramionami. Cały masaż jest pełny harmonii i płynności, co sprawia iż jest tak inny i wyjątkowy.
Najpierw wykonywany jest masaż pleców który jest połączony z nogami ponieważ właśnie tam uwięzione są największe napięcia.

W tradycji polinezyjskiej mówi się, że plecy odpowiadają przyszłości natomiast przód ciała odpowiada przeszłości.

Celem masażu jest nie tylko praca nad rozluźnieniem mięśni ale również usuwanie napięć, blokad i stresu który w nas się gromadzi.

CENA: 8129 zł (60 minut) PROMOCJA!!

 

Masaż świecą - jest masażem głęboko relaksującym i odprężającym.

Wykonywany ciepłym olejkiem ze świecy który pobudza zmysły i dostarcz cza niezapomnianych wrażeń. 

Świeca składa się z naturalnych składników oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych. 

Masaż świecą ma korzystny wpływ na psychikę jak i na ciało poddane zabiegowi.  Skóra po masażu staje się aksamitna, miękka, nawilżona oraz otulona przyjemnym aromatem olejków.

Masaż ten jest przeznaczony dla osób szukających ciekawych doznań oraz całkowitego odprężenia.

CENA: 120 zł (60 minut) PROMOCJA!!

 

 

 

 

 

 

 

 

fizykoterapia Poznań
Fizykoterapia

Sprawdź naszą ofertę

terapia manualna Poznań
Terapia manualna

Sprawdź naszą ofertę

gabinet masażu Poznań
Masaż LUX

Sprawdź naszą ofertę

osteopatia Poznań
TECHNIKI OSTEOPATYCZNE

Sprawdź naszą ofertę

fala uderzeniowa Poznań
FALA UDERZENIOWA

Sprawdź naszą ofertę

PAKIETY LUX

Sprawdź naszą ofertę

SPA LUX

Sprawdź naszą ofertę

WYNAJEM ŁÓŻEK MEDYCZNYCH

Sprawdź naszą ofertę

Rabaty LUX

Sprawdź naszą ofertę

 

 

Gabinet fizjoterapii i rehabilitacji, masaż leczniczy Poznań

LUX-MEDICA świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu masażu rehabilitacyjnego i fizjoterapii, prowadzimy terapię manualną oraz terapię falą uderzeniową. Nasi fizjoterapeuci i kręgarze zajmują się nastawianiem kręgosłupa (m.in. leczenie bólu kręgosłupa, leczenie rwy kulszowej) oraz wykonywaniem masaży leczniczych. Gabinet mieści się w Poznaniu na osiedlu Winogrady.

 

W czym może pomóc wizyta w gabinecie rehabilitacji i fizjoterapii?

W codziennym życiu ból może wielu osobom uniemożliwiać normalne funkcjonowanie. Zdarza się, że wynika ono z chorób, których niestety nie można wyleczyć. Jednak w wielu przypadkach szansą na pozbycie się cierpienia jest skorzystanie z pomocy profesjonalnych rehabilitantów, fizjoterapeutów czy fizykoterapeutów.

 

Gabinet fizjoterapii Poznań – w jakich sytuacjach warto skorzystać z usług profesjonalnego gabinetu rehabilitacji?

Fizjoterapia, rehabilitacja czy fizykoterapia Poznań to dla wielu osób najlepsza szansa na uzyskanie maksymalnej możliwej sprawności ruchowej w codziennym życiu. W zależności od wybranych zabiegów, można osiągnąć różnorodne efekty. Przykładowo, profesjonalny fizjoterapeuta i gabinet masażu Poznań daje możliwość na pozbycie się chronicznego bólu wynikającego z trybu życia, problemów ze stawami. Co więcej, w gabinecie fizjoterapii przeprowadza się także leczenie rwy kulszowej Poznań, pomaga w powrocie do sprawności po wypadkach, problemy neurologiczne, ortopedyczne, a nawet natury seksualnej i wielu innych. Tak naprawdę zatem w niemal każdej sytuacji fizjoterapeuta może okazać się całkiem przydatny. Z tego powodu warto swoje problemy skonsultować ze specjalistą w wybranym gabinecie lub u lekarza, aby zdecydować, jakie zabiegi mogą być najlepsze.

 

Fizjoterapeuta Poznań – jakie zabiegi są warte uwagi?

Jeżeli chodzi o leczenie bólu kręgosłupa Poznań pomóc może specjalista, który potrafi wykonać profesjonalne nastawianie kręgosłupa Poznań. Jest to metoda, którą wykorzystuje się w przypadku chronicznego bólu pleców, odczucie sztywnego karku, bóle głowy czy bóle klatki piersiowej. Dobry kręgarz Poznań przy pomocy własnych rąk potrafi w taki sposób manipulować stawami, aby zapewnić pacjentowi ulgę w bólu. Kolejnym ciekawym zabiegiem jest z pewnością fala uderzeniowa Poznań. Jest to innowacyjne działanie, które wykorzystuje się w rehabilitacji problemów z narządami ruchu. Zazwyczaj wykonuje się przynajmniej 5 terapii, aby fala uderzeniowa faktycznie mogła zadziałać. Warto postawić też na masaż leczniczy Poznań. Dzięki niemu można poczuć realną różnicę w codziennym życiu, chociaż samo przeprowadzenie masażu niewiele ma wspólnego z przyjemnością i relaksem. Należy pamiętać, że wybór określonego rodzaju zabiegu nie zależy od pacjenta i tego, na co ma ochotę, tylko od tego, z jakimi problemami się boryka. Dzisiejsza rehabilitacja i fizjoterapia ma wiele możliwości - najlepiej zatem skorzystać ze wsparcia profesjonalisty i to jemu pozostawić wybór.

 

Ile kosztuje rehabilitacja w Poznaniu?

Nie ma jednej, konkretnej ceny za rehabilitację. Wszystko zależy od wybranych zabiegów, stopnia zaawansowania problemu i czasu, jaki jest wymagany do osiągnięcia najlepszych efektów. Można jednak łatwo określić ceny za pojedyncze zabiegi. Przykładowo, jednorazowa fala uderzeniowa to zazwyczaj około 80 złotych. W podobnej cenie można znaleźć masaż kręgosłupa i masaż leczniczy częściowy. Z kolei zabiegi fizykoterapii to około 20 złotych za sesję. Ćwiczenia korekcyjne za niecałe 200 zł