Fizykoterapia Poznań

Twoja szansa na powrót do pełnej sprawności fizycznej, czyli skuteczna fizykoterapia w Poznaniu.


Interesuje Cię specjalistyczna fizykoterapia i Poznań to miasto, w którym szukasz ekspertów z tej dziedziny? Znajdziesz ich u nas, czyli w gabinecie Lux-Medica. Pracujemy zgodnie z fachową wiarygodną i najnowszą wiedzą o ludzkim ciele oraz do dyspozycji mamy nowoczesne sprzęty. To umożliwia nam przeprowadzenie wielu skutecznych zabiegów z dziedziny fizykoterapii, w których wykorzystujemy:

 • Impulsy elektryczne.
 • Laser.
 • Ultradźwięki.
 • Pole magnetyczne.
 • Promieniowanie podczerwone.


Dzięki powyższym zabiegom jesteśmy w stanie pomóc ci w momencie, gdy:

 • Cierpisz z powodu zwyrodnień, stanów zapalnych i bólów stawów.
 • Nabawiłeś się zapalenia ścięgien lub uszkodzenia więzadeł.
 • Borykasz się ze schorzeniami reumatycznymi, neurologicznymi lub skórnymi.
 • Przeszedłeś złamanie, skręcenie lub stłuczenie.
 • Masz osteoporozę.
 • Odczuwasz stany napięciowe.
 • Cierpisz z powodu chorób mięśni.


Czy któryś z powyższych komplikacji zdrowotnych jest ci dobrze znany? Czy z tego powodu odczuwasz na co dzień ból, jakikolwiek dyskomfort lub masz ograniczenia ruchowe? Fizykoterapia w Poznaniu to twoja wielka szansa na pozbycie się jakichkolwiek ograniczeń fizycznych z twojego życia. Nasi eksperci od lat usprawniają narządy ruchu, uśmierzają bóle, likwidują stany zapalne, obrzęki i wysięki. Dzięki skrupulatnie ułożonemu planowi działania rehabilitacja przynosi wspaniałe rezultaty. Fizykoterapia wraz z innymi działaniami pomocniczymi przyspiesza gojenie ran i stymuluje organizm do prawidłowej pracy.


Należy jednak pamiętać o tym, że obok fachowej wiedzy i nowoczesnego sprzętu niezwykle ważne jest też indywidualne podejście do każdego pacjenta. Oznacza to, że nasze zabiegi są zawsze dostosowywane do indywidualnych potrzeb i możliwości naszych pacjentów. To połączenie przynosi najlepsze rezultaty i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas prowadzonej rehabilitacji.

 

Fizykoterapia Poznań

Jeśli interesuje cię bezpieczna i skuteczna fizykoterapia i Poznań lub okolice to twoje obszary zamieszkania, koniecznie skorzystaj z dobroczynnych właściwości zabiegów wykonywanych w gabinecie Lux-Medica. Indywidualnie zaplanowana rehabilitacja prowadzona przez ekspertów, może stanowić podstawę pozbycia się bólu i dyskomfortu z twojego życia lub może działać też jako element uzupełniający innych form leczenia albo farmakoterapii.

fizykoterapia Poznań
Fizykoterapia

Sprawdź naszą ofertę

terapia manualna Poznań
Terapia manualna

Sprawdź naszą ofertę

gabinet masażu Poznań
Masaż LUX

Sprawdź naszą ofertę

osteopatia Poznań
TECHNIKI OSTEOPATYCZNE

Sprawdź naszą ofertę

fala uderzeniowa Poznań
FALA UDERZENIOWA

Sprawdź naszą ofertę

PAKIETY LUX

Sprawdź naszą ofertę

SPA LUX

Sprawdź naszą ofertę

WYNAJEM ŁÓŻEK MEDYCZNYCH

Sprawdź naszą ofertę

Rabaty LUX

Sprawdź naszą ofertę

 

 

Gabinet fizjoterapii i rehabilitacji, masaż leczniczy Poznań

LUX-MEDICA świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu masażu rehabilitacyjnego i fizjoterapii, prowadzimy terapię manualną oraz terapię falą uderzeniową. Nasi fizjoterapeuci i kręgarze zajmują się nastawianiem kręgosłupa (m.in. leczenie bólu kręgosłupa, leczenie rwy kulszowej) oraz wykonywaniem masaży leczniczych. Gabinet mieści się w Poznaniu na osiedlu Winogrady.

 

W czym może pomóc wizyta w gabinecie rehabilitacji i fizjoterapii?

W codziennym życiu ból może wielu osobom uniemożliwiać normalne funkcjonowanie. Zdarza się, że wynika ono z chorób, których niestety nie można wyleczyć. Jednak w wielu przypadkach szansą na pozbycie się cierpienia jest skorzystanie z pomocy profesjonalnych rehabilitantów, fizjoterapeutów czy fizykoterapeutów.

 

Gabinet fizjoterapii Poznań – w jakich sytuacjach warto skorzystać z usług profesjonalnego gabinetu rehabilitacji?

Fizjoterapia, rehabilitacja czy fizykoterapia Poznań to dla wielu osób najlepsza szansa na uzyskanie maksymalnej możliwej sprawności ruchowej w codziennym życiu. W zależności od wybranych zabiegów, można osiągnąć różnorodne efekty. Przykładowo, profesjonalny fizjoterapeuta i gabinet masażu Poznań daje możliwość na pozbycie się chronicznego bólu wynikającego z trybu życia, problemów ze stawami. Co więcej, w gabinecie fizjoterapii przeprowadza się także leczenie rwy kulszowej Poznań, pomaga w powrocie do sprawności po wypadkach, problemy neurologiczne, ortopedyczne, a nawet natury seksualnej i wielu innych. Tak naprawdę zatem w niemal każdej sytuacji fizjoterapeuta może okazać się całkiem przydatny. Z tego powodu warto swoje problemy skonsultować ze specjalistą w wybranym gabinecie lub u lekarza, aby zdecydować, jakie zabiegi mogą być najlepsze.

 

Fizjoterapeuta Poznań – jakie zabiegi są warte uwagi?

Jeżeli chodzi o leczenie bólu kręgosłupa Poznań pomóc może specjalista, który potrafi wykonać profesjonalne nastawianie kręgosłupa Poznań. Jest to metoda, którą wykorzystuje się w przypadku chronicznego bólu pleców, odczucie sztywnego karku, bóle głowy czy bóle klatki piersiowej. Dobry kręgarz Poznań przy pomocy własnych rąk potrafi w taki sposób manipulować stawami, aby zapewnić pacjentowi ulgę w bólu. Kolejnym ciekawym zabiegiem jest z pewnością fala uderzeniowa Poznań. Jest to innowacyjne działanie, które wykorzystuje się w rehabilitacji problemów z narządami ruchu. Zazwyczaj wykonuje się przynajmniej 5 terapii, aby fala uderzeniowa faktycznie mogła zadziałać. Warto postawić też na masaż leczniczy Poznań. Dzięki niemu można poczuć realną różnicę w codziennym życiu, chociaż samo przeprowadzenie masażu niewiele ma wspólnego z przyjemnością i relaksem. Należy pamiętać, że wybór określonego rodzaju zabiegu nie zależy od pacjenta i tego, na co ma ochotę, tylko od tego, z jakimi problemami się boryka. Dzisiejsza rehabilitacja i fizjoterapia ma wiele możliwości - najlepiej zatem skorzystać ze wsparcia profesjonalisty i to jemu pozostawić wybór.

 

Ile kosztuje rehabilitacja w Poznaniu?

Nie ma jednej, konkretnej ceny za rehabilitację. Wszystko zależy od wybranych zabiegów, stopnia zaawansowania problemu i czasu, jaki jest wymagany do osiągnięcia najlepszych efektów. Można jednak łatwo określić ceny za pojedyncze zabiegi. Przykładowo, jednorazowa fala uderzeniowa to zazwyczaj około 80 złotych. W podobnej cenie można znaleźć masaż kręgosłupa i masaż leczniczy częściowy. Z kolei zabiegi fizykoterapii to około 20 złotych za sesję. Ćwiczenia korekcyjne za niecałe 200 zł