Osteopata - Poznań

Osteopata Poznań
Kompleksowe leczenie schorzeń układu ruchu. Gabinet LUX-MEDICA zaprasza osoby z poznańskich dzielnic Grunwald, Piątkowo, Winogrady, Podolany, a także z miejscowości Suchy Las, Pleszew i Jarocin.

To metoda wywodząca się z medycyny naturalnej, jednak jej skuteczność jest uznawana tak samo jak działania medycyny konwencjonalnej. Osteopatia jest metodą, w której do diagnozy i leczenia wykonuje się badania manualne. Ciało ludzkie traktowane jest jako całość. Uznaje ona ponadto ścisłą zależność między ciałem, a psychiką. Osteopaci zakładają, że ciało ludzkie posiada zdolność do autoregulacji, samoleczenia i homeostazy. Początki tego rodzaju medycyny sięgają roku 1874 i owa metoda rozwija się do dziś.


Nasz zespół, działający na terenie miasta Poznań, posiada wykwalifikowanych fizjoterapeutów – osteopatów wykorzystujących w swojej pracy terapię manualną. Każdy współpracujący z nami osteopata dysponuje wiedzą z zakresu anatomii, jak również neurologii, biomechaniki, fizjologii oraz innych dziedzin współczesnej medycyny.


Tego typu techniki fizjoterapeutyczne wykorzystywane są w leczeniu bólu kręgosłupa, rwy kulszowej i innych patologii układu ruchowego. Poza tym osteopata z gabinetu LUX-MEDICA, zlokalizowanego w mieście Poznań, pomaga również w przypadku:

  • stanów napięciowych,
  • migren i zawrotów głowy,
  • urazów sportowych,
  • wad postawy,
  • schorzeń układu krążenia, oddechowego, urologicznego, gastroenterologicznego i innych,
  • zespołów psychosomatycznych.

Z pomocy osteopaty można skorzystać jako uzupełnienie innych działań z zakresu tradycyjnej fizjoterapii i rehabilitacji, jak również w przypadkach, gdy farmakoterapia bądź medycyna konwencjonalna okazują się bezsilne. Nasi specjaliści udzielają pomocy pacjentom z dzielnic Poznania takich jak Grunwald, Piątkowo i Podolany. Do naszego gabinetu po profesjonalną pomoc wykwalifikowanego osteopaty zapraszamy również zainteresowanych z pobliskich miejscowości, jak Suchy Las, Jarocin oraz Pleszew.

Osteopata z naszego gabinetu w Poznaniu dołoży starań, by znaleźć pierwotną dysfunkcję organizmu, która może być przyczyną obecnych dolegliwości. Zapraszamy na poznańskie Winogrady na konsultację u doświadczonego osteopaty!

Cena: 150 zł
Fizykoterapia

Sprawdź naszą ofertę

Terapia manualna

Sprawdź naszą ofertę

Masaż LUX

Sprawdź naszą ofertę

TECHNIKI OSTEOPATYCZNE

Sprawdź naszą ofertę

FALA UDERZENIOWA

Sprawdź naszą ofertę

PAKIETY LUX

Sprawdź naszą ofertę

SPA LUX

Sprawdź naszą ofertę

WYNAJEM ŁÓŻEK MEDYCZNYCH

Sprawdź naszą ofertę

Rabaty LUX

Sprawdź naszą ofertę