Pakiety LUX

Pakiet Cellulit LUX ułożony jest dla bardzo wymagających klientek, które oczekują bardzo szybkiego i skutecznego działania w walce z cellulitem.

Pakiet Cellulit LUX jest w 100% skuteczny i pozwala szybko osiągnąć zadowalające efekty bez zbędnego wysiłku ze strony pacjenta.

Pierwszy etap składa się z masażu ręcznego oraz przy użyciu Bańki Chińskiej.

Kolejnym etapem jest zabieg Lipolizy bezigłowej. Jest to zabieg który za pomocą głębokiego impulsu elektrycznego stymuluje kompleksowo tkanki powierzchniowe i przenika w głąb skóry. Fale kierunkowe sprawiają, że włókna mięśni wykonują izotoniczne ruchy , a stymulowane mięśnie pobierają energię z okolicznych tkanek spalając tym samym tkankę tłuszczową.

EFEKTY:

  • rozbicie i utrata tkanki tłuszczowej
  • skuteczne wyszczuplanie wybranych partii ciała
  • redukcja cellulitu
  • pobudzenie układu limfatycznego, a tym samym usuwanie toksyn z organizmu
  • wzmacnianie i ujędrnianie mięśni
  • wzrost jędrności i elastyczności

 

Pakiet Haluksy LUX. Dzięki zabiegom laseroterapii i terapii ultradźwiękami zmniejszysz haluksy i pozbędziesz się BÓLU. To wszystko w gabinecie LUX-MEDICA!

Laseroterapia i ultradźwięki

Czynniki genetyczne, niewłaściwy tryb życia, niewygodne, źle dopasowane obuwie – to jedne z najważniejszych przyczyn powstawania haluksów. Aby uniknąć bolesnego leczenia operacyjnego, warto wypróbować nowoczesne metody leczenia – laseroterapię oraz ultradźwięki.

EFEKTY:

Oba zabiegi oparte na działaniu ciepła, emitowanego przez wiązkę światła lasera oraz fale ultradźwiękowe, powodują – zmniejszenie zwyrodnienia, niszcząc złogi wapienne, działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Fizykoterapia

Sprawdź naszą ofertę

Terapia manualna

Sprawdź naszą ofertę

Masaż LUX

Sprawdź naszą ofertę

TECHNIKI OSTEOPATYCZNE

Sprawdź naszą ofertę

FALA UDERZENIOWA

Sprawdź naszą ofertę

PAKIETY LUX

Sprawdź naszą ofertę

SPA LUX

Sprawdź naszą ofertę

WYNAJEM ŁÓŻEK MEDYCZNYCH

Sprawdź naszą ofertę

Rabaty LUX

Sprawdź naszą ofertę