Rehabilitacja z dojazdem do pacjenta

Rehabilitacja jest skuteczną walką z nabytymi defektami zdrowotnymi. Przy jej pomocy możliwe jest przywrócenie maksymalnych i optymalnych funkcji w sferze fizycznej. Niezależnie od stopnia niepełnosprawności, każda rehabilitacja powinna być powszechna, kompleksowa i ciągła. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że często zdarzają się sytuacje, w których pacjent z przyczyn od siebie niezależnych nie może zjawić się na zajęciach, dlatego w ofercie usług naszego gabinetu znajduje się rehabilitacja z dojazdem do pacjenta.

 

To doskonałe rozwiązanie, które umożliwia zachowanie ciągłości leczenia, co jest niezwykle ważne dla szybkiego powrotu do zdrowia. Przed rozpoczęciem terapii wystarczy nas poinformować o niemożliwości zjawienia się na zajęciach, wówczas wspólnie zaplanujemy najkorzystniejsze rozwiązanie. Rehabilitacja z dojazdem do pacjenta jest w równym stopniu skuteczna co leczenie w naszej placówce. Do Państwa domu zapuka doświadczony rehabilitant z wszelkim niezbędnym sprzętem.

 

Poznań to miasto, w którym znajduje się nasza placówka, dlatego rehabilitacja z dojazdem do pacjenta jest świadczona głównie na terenie tego miasta. W wyjątkowych okolicznościach istnieje możliwość odwiedzenia pacjentów zamieszkujących pobliskie regiony. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące rehabilitacji z dojazdem do pacjenta, zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem.

Fizykoterapia

Sprawdź naszą ofertę

Terapia manualna

Sprawdź naszą ofertę

Masaż LUX

Sprawdź naszą ofertę

TECHNIKI OSTEOPATYCZNE

Sprawdź naszą ofertę

FALA UDERZENIOWA

Sprawdź naszą ofertę

PAKIETY LUX

Sprawdź naszą ofertę

SPA LUX

Sprawdź naszą ofertę

WYNAJEM ŁÓŻEK MEDYCZNYCH

Sprawdź naszą ofertę

Rabaty LUX

Sprawdź naszą ofertę