Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Osobom zmagającym się ze złamaniami bądź innymi problemami układu ruchu, po różnego rodzaju operacjach i zabiegach, jak i z innych względów wymagającymi długoterminowej opieki, lecz mogącym przebywać w domu, oferujemy na wynajem łóżka rehabilitacyjne i medyczne. W naszej placówce w Poznaniu umożliwiamy wynajęcie wielu różnych modeli, co pozwala dopasować je do indywidualnych potrzeb pacjenta. Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych pomaga też w doborze odpowiedniego – do potrzeb chorego – rozwiązania.

Z myślą o pacjencie i opiekunie

Każde proponowane przez nas łóżko rehabilitacyjne elektryczne pozwala korzystającej z nich osobie dowolnie regulować wysokość oparcia, czy części udowej. Poza tym bezpieczeństwo użytkowania oraz pielęgnacji pacjenta zapewniają praktyczne, regulowane bariery boczne. Niektóre z proponowanych modeli posiadają również uchwyt na specjalnym wysięgniku, który ułatwia leżącej osobie podniesienie się do pozycji siedzącej bądź zmianę pozycji leżenia. Ponadto dostępne w naszej ofercie konstrukcje zapewniają możliwość wprowadzenia dowolnego materaca – także przeciwodleżynowego – o wielkości zapewniającej jednej osobie dużą swobodę.

Funkcjonalna budowa

Dostępne w naszej wypożyczalni łóżka rehabilitacyjne na wynajem mają praktyczną budowę z punktu widzenia pielęgnacji osoby wymagającej opieki. Opuszczane barierki ułatwiają wstawanie i siadanie pacjenta. Konstrukcja jest funkcjonalna także pod kątem transportu oraz przestawiania. Każdy proponowany przez nas model wyposażony jest w nogi na blokowanych kółkach mogących poruszać się we wszystkich kierunkach, które umożliwiają łatwe ustawienie, a następnie unieruchomienie ich w wybranym miejscu.

Wypożyczalnia LUX-MEDICA funkcjonuje przy naszym gabinecie na os. Przyjaźni w Poznaniu i działa w tych samych godzinach. Mogą także Państwo przed wizytą w placówce skontaktować się z naszą wypożyczalnią – poprzez infolinię (718552074) – w celu uzyskania informacji o dostępności tego rodzaju sprzętu medycznego. Przy wynajmie łóżka rehabilitacyjnego służymy naszym Klientom radą i doświadczeniem, by jak najlepiej dopasować model do potrzeb osoby wymagającej opieki.


Dane techniczne dostępnych modeli:

  • Drewniana obudowa
  • Wymiary: 200 cm x 90 cm
  • Wymiary zewnętrzne: 102 x 220 cm
  • Sterowanie: elektryczne za pomocą pilota
  • Cztery poziomy regulacji
  • Obciążenie maksymalne: 190 kg
  • Regulacja wysokości: 41 – 83 cm
  • Wysięgnik z trójkątem
  • Koła dzięki którym w łatwy sposób możemy zmienić położenie łóżka
  • Koła z blokadą

Cennik

Dostawa oraz montaż na terenie Poznania 50 zł

Koszt najmu łóżka: 120 zł miesięcznie

Kaucja zwrotna po zakończeniu usługi: 150 zł

Koszt najmu materaca przeciwodleżynowego 50 zł miesięcznie

Fizykoterapia

Sprawdź naszą ofertę

Terapia manualna

Sprawdź naszą ofertę

Masaż LUX

Sprawdź naszą ofertę

TECHNIKI OSTEOPATYCZNE

Sprawdź naszą ofertę

FALA UDERZENIOWA

Sprawdź naszą ofertę

PAKIETY LUX

Sprawdź naszą ofertę

SPA LUX

Sprawdź naszą ofertę

WYNAJEM ŁÓŻEK MEDYCZNYCH

Sprawdź naszą ofertę

Rabaty LUX

Sprawdź naszą ofertę