Oferta Lux

Oferta Lux- zawiera pełna ofertę gabinetu Lux-Medica. Gabinet mieści się w Poznaniu na osiedlu Przyjaźni 142 (budynek Administracji).

Oferta gabinetu jest bardzo szeroka. Obejmuje szereg zabiegów z Fizykoterapii tj. Tens, Jonoforeza, Laser, ultradźwięki. Posiadamy w ofercie zabieg Falą uderzeniową, który można wykonać w naszym gabinecie w Poznaniu. Zabieg falą uderzeniową niezwykle skutecznie leczy patologiczne zmiany ścięgien, wiązadeł, torebek stawowych oraz mięśni i kości. Fala uderzeniowa sprawdza się w leczeniu mi. ostrogi piętowej, łokieć tenisisty/golfisty, ma również zastosowanie w medycynie estetycznej.

Pracujemy również manualnie technikami terapii manualnej. Terapia manualna, techniki osteopatyczne to jest coś co nas wyróżnia. Pomaga w leczeniu bólu kręgosłupa, leczeniu rwy kulszowej. W pracy wykorzystujemy również techniki które maja na celu nastawić kręgosłup. Nastawianie kręgosłupa jest techniką bezbolesną, bezpieczna i wysoce skuteczną. Nasz kręgarz ukończył liczne kursy zawierające techniki terapii manualnej oraz osteopatii, dzięki czemu skutecznie zwalcza ból.

W gabinecie można skorzystać z różnego rodzaju masażu mi. masaż leczniczy, masaż głęboki, terapia punktów spustowych. W naszym gabinecie pomoc znajda również osoby po zabieg operacyjnych. Zajmujemy się leczeniem osób po urazach narządu ruchu. Jesteś po zabiegu artroskopii stawu kolanowego, barkowego i szukasz fizjoterapeuty, który pomoże Tobie przejść przez okres rehabilitacji?? Dobrze trafiłeś/łaś gdyż jesteśmy specjalistami w dziedzinie rehabilitacji ortopedycznej.
Na co dzień planujmy i prowadzimy rehabilitacje osób po urazach stawu kolanowego czy barkowego. W pracy wykorzystujemy również kinesiotaping, który jest bardzo pomocny w leczeniu bólu kręgosłupa ale i również pomaga w zespołach bólowych stawu barkowego i kolanowego. Kinesiotaping pomaga w stabilizacji stawu oraz ma działanie limfatyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Fizykoterapia

Sprawdź naszą ofertę

Terapia manualna

Sprawdź naszą ofertę

Masaż LUX

Sprawdź naszą ofertę

TECHNIKI OSTEOPATYCZNE

Sprawdź naszą ofertę

FALA UDERZENIOWA

Sprawdź naszą ofertę

PAKIETY LUX

Sprawdź naszą ofertę

SPA LUX

Sprawdź naszą ofertę

WYNAJEM ŁÓŻEK MEDYCZNYCH

Sprawdź naszą ofertę

Rabaty LUX

Sprawdź naszą ofertę