Masaż leczniczy, masaż rehabilitacyjny - Poznań, Suchy Las i okolice

Jedną z usług, które oferuje Lux-Medica, jest masaż rehabilitacyjny w Poznaniu. Winogrady to część miasta, w której mieści się gabinet, aczkolwiek specjalista dojeżdża także do klientów z dzielnicy Grunwald i Piątkowo oraz pobliskiej miejscowości Suchy Las. Terapia manualna jest sprawdzoną formą leczenia stosowaną od stuleci przez różne kultury. Stosuje się ją dla rozluźnienia wybranych partii mięśni, poprawienia krążenia czy złagodzenia stanów bólowych.

 

Jeżeli uważasz, że masaż rehabilitacyjny to rozwiązanie, które może pomóc również Tobie, to mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Nasz gabinet rehabilitacji i fizjoterapii świadczy najlepszy masaż leczniczy na terenie Poznania. 

 

Masaż rehabilitacyjny wymaga gruntownej wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii człowieka, dlatego w naszym gabinecie zatrudniliśmy najlepszych ekspertów w tej dziedzinie. W ten sposób naszym pacjentom możemy zagwarantować profesjonalną usługę, wykonywaną przez doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają się na sekretach leczniczego dotyku. Czas sesji uzależniony jest od rodzaju oraz stopnia zaawansowania schorzenia. Zabieg może trwać od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu minut. 

 

Przed rozpoczęciem leczenia wykonamy konsultację, w której nakreślimy indywidualny plan działania. Jeżeli więc szukasz specjalistów, którzy dojeżdżają do pacjentów z poznańskiego Grunwaldu bądź Piątkowa, zapewniających profesjonalny masaż leczniczy, to nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego gabinetu na Winogradach.


Masaż leczniczy, rehabilitacyjny w Poznaniu i Suchym Lesie — dlaczego warto?


Zastanawiasz się, czy masaż rehabilitacyjny tudzież leczniczy jest dla ciebie? Odpowiedz sobie zatem na kilka ważnych pytań:


  1. Czy dokucza ci jakikolwiek ból mięśni, stawów lub powięzi?
  2. Masz ograniczone możliwości ruchowe?
  3. Twoje mięśnie są sztywne, napięte?
  4. Masz problemy z krążeniem i sztywnieniem np. dłoni albo palców?

Jeśli czytając powyższe pytania, choć raz skinąłeś głową, to znak, że masaż rehabilitacyjny, leczniczy jest dla ciebie! Poznań i Suchy Las to obszar, na którym pracują nasi specjaliści, dlatego nie czekaj i pozbądź się powyższych dolegliwości szybko, bezpiecznie i przede wszystkim skutecznie.


Dlaczego to właśnie nasz gabinet jest wart uwagi?


Powodów jest co najmniej kilka:


  1. Zatrudniamy doświadczonych i wyuczonych ekspertów specjalizujących się w dziedzinie fizjoterapii.
  2. Dobieramy metody, częstotliwość i długość leczenia pod indywidualne potrzeby pacjenta.
  3. Bierzemy pod uwagę możliwości pacjenta, jego zakres ruchu i intensywność odczuwania bólu oraz dyskomfortu.
  4. Uważnie obserwujemy, jak pacjent reaguje na masaże i w razie potrzeby dokonujemy zmian w ustalonej terapii.
  5. Oferujemy usługi w gabinecie w Poznaniu, a także wykonujmy masaże lecznicze, rehabilitacyjne na terenie Poznania i Suchego Lasu, dojeżdżając domu pacjenta.

Pragniesz się zrelaksować? Pozbyć się bólu? Zadbać o swoje ciało i dodać sobie energii bez zażywania środków farmakologicznych? Masaż leczniczy jest zdecydowanie dla ciebie! I do tego nie musisz wychodzić z domu, jeśli nie chcesz lub jeśli nie możesz — komfortowo odbędziesz serię profesjonalnych masażów rehabilitacyjnych w swoim domu w Poznaniu lub Suchym Lesie! Zapraszamy!


Fizykoterapia

Sprawdź naszą ofertę

Terapia manualna

Sprawdź naszą ofertę

Masaż LUX

Sprawdź naszą ofertę

TECHNIKI OSTEOPATYCZNE

Sprawdź naszą ofertę

FALA UDERZENIOWA

Sprawdź naszą ofertę

PAKIETY LUX

Sprawdź naszą ofertę

SPA LUX

Sprawdź naszą ofertę

WYNAJEM ŁÓŻEK MEDYCZNYCH

Sprawdź naszą ofertę

Rabaty LUX

Sprawdź naszą ofertę