Masaż leczniczy, masaż rehabilitacyjny - Poznań, Suchy Las i okolice

Jedną z usług, które oferuje Lux-Medica, jest masaż rehabilitacyjny w Poznaniu. Winogrady to część miasta, w której mieści się gabinet, aczkolwiek specjalista dojeżdża także do klientów z dzielnicy Grunwald i Piątkowo oraz pobliskiej miejscowości Suchy Las. Terapia manualna jest sprawdzoną formą leczenia stosowaną od stuleci przez różne kultury. Stosuje się ją dla rozluźnienia wybranych partii mięśni, poprawienia krążenia czy złagodzenia stanów bólowych.

 

Jeżeli uważasz, że masaż rehabilitacyjny to rozwiązanie, które może pomóc również Tobie, to mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Nasz gabinet rehabilitacji i fizjoterapii świadczy najlepszy masaż leczniczy na terenie Poznania. 

 

Masaż rehabilitacyjny wymaga gruntownej wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii człowieka, dlatego w naszym gabinecie zatrudniliśmy najlepszych ekspertów w tej dziedzinie. W ten sposób naszym pacjentom możemy zagwarantować profesjonalną usługę, wykonywaną przez doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają się na sekretach leczniczego dotyku. Czas sesji uzależniony jest od rodzaju oraz stopnia zaawansowania schorzenia. Zabieg może trwać od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu minut. 

 

Przed rozpoczęciem leczenia wykonamy konsultację, w której nakreślimy indywidualny plan działania. Jeżeli więc szukasz specjalistów, którzy dojeżdżają do pacjentów z poznańskiego Grunwaldu bądź Piątkowa, zapewniających profesjonalny masaż leczniczy, to nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego gabinetu na Winogradach.


Masaż leczniczy, rehabilitacyjny w Poznaniu i Suchym Lesie — dlaczego warto?


Zastanawiasz się, czy masaż rehabilitacyjny tudzież leczniczy jest dla ciebie? Odpowiedz sobie zatem na kilka ważnych pytań:


  1. Czy dokucza ci jakikolwiek ból mięśni, stawów lub powięzi?
  2. Masz ograniczone możliwości ruchowe?
  3. Twoje mięśnie są sztywne, napięte?
  4. Masz problemy z krążeniem i sztywnieniem np. dłoni albo palców?

Jeśli czytając powyższe pytania, choć raz skinąłeś głową, to znak, że masaż rehabilitacyjny, leczniczy jest dla ciebie! Poznań i Suchy Las to obszar, na którym pracują nasi specjaliści, dlatego nie czekaj i pozbądź się powyższych dolegliwości szybko, bezpiecznie i przede wszystkim skutecznie.


Dlaczego to właśnie nasz gabinet jest wart uwagi?


Powodów jest co najmniej kilka:


  1. Zatrudniamy doświadczonych i wyuczonych ekspertów specjalizujących się w dziedzinie fizjoterapii.
  2. Dobieramy metody, częstotliwość i długość leczenia pod indywidualne potrzeby pacjenta.
  3. Bierzemy pod uwagę możliwości pacjenta, jego zakres ruchu i intensywność odczuwania bólu oraz dyskomfortu.
  4. Uważnie obserwujemy, jak pacjent reaguje na masaże i w razie potrzeby dokonujemy zmian w ustalonej terapii.
  5. Oferujemy usługi w gabinecie w Poznaniu, a także wykonujmy masaże lecznicze, rehabilitacyjne na terenie Poznania i Suchego Lasu, dojeżdżając domu pacjenta.

Pragniesz się zrelaksować? Pozbyć się bólu? Zadbać o swoje ciało i dodać sobie energii bez zażywania środków farmakologicznych? Masaż leczniczy jest zdecydowanie dla ciebie! I do tego nie musisz wychodzić z domu, jeśli nie chcesz lub jeśli nie możesz — komfortowo odbędziesz serię profesjonalnych masażów rehabilitacyjnych w swoim domu w Poznaniu lub Suchym Lesie! Zapraszamy!


fizykoterapia Poznań
Fizykoterapia

Sprawdź naszą ofertę

terapia manualna Poznań
Terapia manualna

Sprawdź naszą ofertę

gabinet masażu Poznań
Masaż LUX

Sprawdź naszą ofertę

osteopatia Poznań
TECHNIKI OSTEOPATYCZNE

Sprawdź naszą ofertę

fala uderzeniowa Poznań
FALA UDERZENIOWA

Sprawdź naszą ofertę

PAKIETY LUX

Sprawdź naszą ofertę

SPA LUX

Sprawdź naszą ofertę

WYNAJEM ŁÓŻEK MEDYCZNYCH

Sprawdź naszą ofertę

Rabaty LUX

Sprawdź naszą ofertę

 

 

Gabinet fizjoterapii i rehabilitacji, masaż leczniczy Poznań

LUX-MEDICA świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu masażu rehabilitacyjnego i fizjoterapii, prowadzimy terapię manualną oraz terapię falą uderzeniową. Nasi fizjoterapeuci i kręgarze zajmują się nastawianiem kręgosłupa (m.in. leczenie bólu kręgosłupa, leczenie rwy kulszowej) oraz wykonywaniem masaży leczniczych. Gabinet mieści się w Poznaniu na osiedlu Winogrady.

 

W czym może pomóc wizyta w gabinecie rehabilitacji i fizjoterapii?

W codziennym życiu ból może wielu osobom uniemożliwiać normalne funkcjonowanie. Zdarza się, że wynika ono z chorób, których niestety nie można wyleczyć. Jednak w wielu przypadkach szansą na pozbycie się cierpienia jest skorzystanie z pomocy profesjonalnych rehabilitantów, fizjoterapeutów czy fizykoterapeutów.

 

Gabinet fizjoterapii Poznań – w jakich sytuacjach warto skorzystać z usług profesjonalnego gabinetu rehabilitacji?

Fizjoterapia, rehabilitacja czy fizykoterapia Poznań to dla wielu osób najlepsza szansa na uzyskanie maksymalnej możliwej sprawności ruchowej w codziennym życiu. W zależności od wybranych zabiegów, można osiągnąć różnorodne efekty. Przykładowo, profesjonalny fizjoterapeuta i gabinet masażu Poznań daje możliwość na pozbycie się chronicznego bólu wynikającego z trybu życia, problemów ze stawami. Co więcej, w gabinecie fizjoterapii przeprowadza się także leczenie rwy kulszowej Poznań, pomaga w powrocie do sprawności po wypadkach, problemy neurologiczne, ortopedyczne, a nawet natury seksualnej i wielu innych. Tak naprawdę zatem w niemal każdej sytuacji fizjoterapeuta może okazać się całkiem przydatny. Z tego powodu warto swoje problemy skonsultować ze specjalistą w wybranym gabinecie lub u lekarza, aby zdecydować, jakie zabiegi mogą być najlepsze.

 

Fizjoterapeuta Poznań – jakie zabiegi są warte uwagi?

Jeżeli chodzi o leczenie bólu kręgosłupa Poznań pomóc może specjalista, który potrafi wykonać profesjonalne nastawianie kręgosłupa Poznań. Jest to metoda, którą wykorzystuje się w przypadku chronicznego bólu pleców, odczucie sztywnego karku, bóle głowy czy bóle klatki piersiowej. Dobry kręgarz Poznań przy pomocy własnych rąk potrafi w taki sposób manipulować stawami, aby zapewnić pacjentowi ulgę w bólu. Kolejnym ciekawym zabiegiem jest z pewnością fala uderzeniowa Poznań. Jest to innowacyjne działanie, które wykorzystuje się w rehabilitacji problemów z narządami ruchu. Zazwyczaj wykonuje się przynajmniej 5 terapii, aby fala uderzeniowa faktycznie mogła zadziałać. Warto postawić też na masaż leczniczy Poznań. Dzięki niemu można poczuć realną różnicę w codziennym życiu, chociaż samo przeprowadzenie masażu niewiele ma wspólnego z przyjemnością i relaksem. Należy pamiętać, że wybór określonego rodzaju zabiegu nie zależy od pacjenta i tego, na co ma ochotę, tylko od tego, z jakimi problemami się boryka. Dzisiejsza rehabilitacja i fizjoterapia ma wiele możliwości - najlepiej zatem skorzystać ze wsparcia profesjonalisty i to jemu pozostawić wybór.

 

Ile kosztuje rehabilitacja w Poznaniu?

Nie ma jednej, konkretnej ceny za rehabilitację. Wszystko zależy od wybranych zabiegów, stopnia zaawansowania problemu i czasu, jaki jest wymagany do osiągnięcia najlepszych efektów. Można jednak łatwo określić ceny za pojedyncze zabiegi. Przykładowo, jednorazowa fala uderzeniowa to zazwyczaj około 80 złotych. W podobnej cenie można znaleźć masaż kręgosłupa i masaż leczniczy częściowy. Z kolei zabiegi fizykoterapii to około 20 złotych za sesję. Ćwiczenia korekcyjne za niecałe 200 zł