Masaż LUX

Dotyk ludzkiego ciała ma w sobie wyjątkową siłę. Dowodem potwierdzającym tę tezę jest masaż leczniczy, który znany jest ludzkości od stuleci. Pełen relaks, odprężenie oraz mnóstwo korzyści zdrowotnych zapewnia nasz gabinet masażu w Poznaniu, obsługujący również pacjentów z takich miejscowości jak między innymi Krotoszyn.


Masaż klasyczny - jest to zabieg leczniczy który ma za zadanie rozluźnić napięte mięsnie oraz ma dobry wpływ na psychikę pacjenta.

Masaż klasyczny łączy w sobie techniki głaskania, rozcierania, ugniatania , oklepywania oraz wibracji. W masażu wykorzystywane są odpowiedniego rodzaju olejki które w połączeniu z odpowiednimi technikami mają pozytywny wpływ na organizm. PAMIĘTAJ regularne stosowanie masażu niesie za sobą mnóstwo pozytywnych korzyści.

EFEKTY:

  • Zmniejszenie napięcia
  • Poprawa wyglądu skóry (dotleniona, ukrwiona)
  • Wydalenie produktów złej przemiany materii
  • Zwiększenie ogólnej odporności
  • Poprawa samopoczucia

 

Masaż głęboki - to jedna z najbardziej efektywnych metod pracy z tkankami miękkimi.

Podstawowym celem tego masażu jest praca na tkankach która ma na celu zmniejszyć ograniczenia ruchomości mięśni. Masaż ten jest wolniejszy i nie powoduje drżenia i nadwyrężania mięsni. Używana jest bardzo mała ilość olejku która ma na celu zmniejszyć tarcie. Stosujemy skośny nacisk zbliżony jak najbardziej do kąta 45 stopni. Kluczem do odpowiedniego efektu tego masażu jest cierpliwość i powolna praca mająca na celu rozluźnienie tkanek.

 

Masaż limfatyczny - wykonanie masażu limfatycznego ma na celu na usprawnienie krążenia limfy przeciwdziałając powstawaniu chorób wywołanych jej zastojem, jak również likwidując obrzęki zapalne, chłonne, zastoinowe.

Masaż ten ma pozytywny wpływ u osób które mają problem z obrzękami i utrudnionym odpływem limfy. Zabieg przyspiesza procesy regeneracyjne co w efekcie przyspiesza powrót do zdrowia.

 

Masaż leczniczy - Doskonałe rozwiązanie w leczeniu bólu kręgosłupa czy rwy kulszowej oraz w innych schorzeniach stawów i mięśni.

Oferujemy profesjonalny masaż leczniczy w gabinecie w Poznaniu w dzielnicy Winogrady, ale także rehabilitację z dojazdem do pacjenta. Z naszej pomocy mogą skorzystać między innymi mieszkańcy Krotoszyna, którzy borykają się z bólem kręgosłupa i nie tylko. Terapie manualne cieszą się ogromnym zainteresowaniem już od wielu lat ze względu na pozytywne efekty ich stosowania. Zabiegi tego typu rozluźniają mięśnie oraz poprawiają krążenie wybranych partii ciała, a także łagodzą ból. Stanowią doskonałe uzupełnienie, a czasem nawet alternatywę dla leczenia farmakologicznego.

Wykonujemy masaże całego ciała lub jego poszczególnych partii. Naszych pacjentów obsługuje wykwalifikowany i doświadczony fizjoterapeuta, który z dużą delikatnością, a jednocześnie zaangażowaniem przeprowadzi lecznicze terapie manualne.....czytaj więcej

 

Fizykoterapia

Sprawdź naszą ofertę

Terapia manualna

Sprawdź naszą ofertę

Masaż LUX

Sprawdź naszą ofertę

TECHNIKI OSTEOPATYCZNE

Sprawdź naszą ofertę

FALA UDERZENIOWA

Sprawdź naszą ofertę

PAKIETY LUX

Sprawdź naszą ofertę

SPA LUX

Sprawdź naszą ofertę

WYNAJEM ŁÓŻEK MEDYCZNYCH

Sprawdź naszą ofertę

Rabaty LUX

Sprawdź naszą ofertę