Leczenie rwy kulszowej, bólu i nastawianie kręgosłupa w Poznaniu

Uciążliwa rwa kulszowa oraz przewlekłe bóle kręgosłupa to dziś problem, który dotyczy coraz większej liczby osób. Nic w tym dziwnego, siedzący tryb pracy, brak aktywności fizycznej oraz dieta uboga w witaminy, sole mineralne i wapń sprawiają, że po pierwsze układ kostny, a po drugie mięśnie w partii pleców są w bardzo słabej formie. Problem zazwyczaj pojawia się nagle i niespodziewanie. Często nieprzyjemne uczucie jest tak intensywne, że uniemożliwia realizację podstawowych czynności. Wówczas niezbędna jest szybka i profesjonalna pomoc w postaci leczenia bólu kręgosłupa bądź rwy kulszowej.

 

Jeżeli powyższy opis brzmi dla Ciebie znajomo i szukasz metody na pozbycie się trapiącego Cię problemu, to odwiedzając stronę internetową naszego gabinetu, trafiłeś w miejsce, gdzie możesz znaleźć informacje na temat leczenia bądź nastawiania kręgosłupa lub uśmierzania bólu związanego z rwą kulszową. Przed wizytą w naszej placówce zalecamy konsultacje z lekarzem, który zdiagnozuje przyczyny problemu dolegliwości. Nie zawsze leczenie bólu kręgosłupa czy rwy kulszowej daje skutki przy zastosowaniu fizjoterapii, niekiedy konieczna jest interwencja chirurgiczna, natomiast nasze działania mogą być pomocne przy rehabilitacji pooperacyjnej.

 

Jesteśmy specjalistami od spraw fizjoterapii i rehabilitacji, którzy zapewniają kompleksowe leczenie rwy kulszowej oraz dolegliwości pleców. Nasi pacjenci mogą liczyć na szybką pomoc, ponieważ w naszej pracy wykorzystujemy najlepsze metody oraz nowoczesne urządzenia. Udzielamy naszym pacjentom informacji na temat podejmowanych przez nas działań w zakresie terapii.

 

Każda osoba pracująca w naszym poznańskim gabinecie to doświadczony specjalista z indywidualnym podejściem do pacjenta. Wykonamy dla Ciebie profesjonalny masaż, użyjemy technik terapii manualnej oraz zastosujemy nastawianie kręgosłupa. Jeżeli więc Poznań jest miastem, w którym szukasz specjalistów, którzy zagwarantują Ci pomyślne leczenie rwy kulszowej oraz bólu kręgosłupa to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Fizykoterapia

Sprawdź naszą ofertę

Terapia manualna

Sprawdź naszą ofertę

Masaż LUX

Sprawdź naszą ofertę

TECHNIKI OSTEOPATYCZNE

Sprawdź naszą ofertę

FALA UDERZENIOWA

Sprawdź naszą ofertę

PAKIETY LUX

Sprawdź naszą ofertę

SPA LUX

Sprawdź naszą ofertę

WYNAJEM ŁÓŻEK MEDYCZNYCH

Sprawdź naszą ofertę

Rabaty LUX

Sprawdź naszą ofertę