Leczenie rwy kulszowej, bólu i nastawianie kręgosłupa w Poznaniu

Rwa kulszowa oraz przewlekłe bóle kręgosłupa to dziś problem, który dotyczy coraz większej liczby osób. Nic w tym dziwnego, siedzący tryb pracy, brak aktywności fizycznej oraz dieta uboga witaminy, sole mineralne i wapń sprawiają, że kręgosłup jest w bardzo słabej formie. Problem zazwyczaj pojawia się nagle i niespodziewanie. Często ból jest tak intensywny, że uniemożliwia realizację podstawowych czynności. Wówczas niezbędna jest szybka i profesjonalna pomoc.

 

Jeżeli powyższy opis brzmi dla Ciebie znajomo i szukasz metody na pozbycie się trapiącego Cię problemu to odwiedzając stronę internetową naszego gabinetu, trafiłeś w idealne miejsce. Jesteśmy specjalistami od spraw fizjoterapii i rehabilitacji, którzy zapewniają kompleksowe leczenie rwy kulszowej oraz leczenie bólu kręgosłupa. Nasi pacjenci mogą liczyć na szybkie uśmierzenie bólu, ponieważ w naszej pracy wykorzystujemy najlepsze metody oraz nowoczesne urządzenia.

 

Każda osoba pracująca w naszym gabinecie to doświadczony specjalista z indywidualnym podejściem do pacjenta. Wykonamy dla Ciebie profesjonalny masaż, użyjemy technik terapii manualnej oraz nastawimy kręgosłup. Jeżeli więc Poznań jest miastem, w którym szukasz specjalistów, którzy zagwarantują Ci pomyślne leczenie rwy kulszowej oraz bólu kręgosłupa to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Fizykoterapia

Sprawdź naszą ofertę

Terapia manualna

Sprawdź naszą ofertę

Masaż LUX

Sprawdź naszą ofertę

TECHNIKI OSTEOPATYCZNE

Sprawdź naszą ofertę

FALA UDERZENIOWA

Sprawdź naszą ofertę

PAKIETY LUX

Sprawdź naszą ofertę

SPA LUX

Sprawdź naszą ofertę

WYNAJEM ŁÓŻEK MEDYCZNYCH

Sprawdź naszą ofertę

Rabaty LUX

Sprawdź naszą ofertę