Wynajem łóżek rehabilitacyjnych i medycznych

Osobom zmagającym się ze złamaniami bądź innymi problemami układu ruchu, po różnego rodzaju operacjach i zabiegach, jak i z innych względów wymagającym długoterminowej opieki, lecz mogącym przebywać w domu, oferujemy na wynajem łóżka rehabilitacyjne i medyczne. W wypożyczalni znajdą Państwo wiele różnych modeli, co pozwala dopasować je do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Z myślą o pacjencie i opiekunie

Proponowane przez nas łóżka elektryczne pozwalają korzystającej z nich osobie dowolnie regulować wysokość oparcia, czy części udowej. Poza tym bezpieczeństwo użytkowania oraz pielęgnacji pacjenta zapewniają praktyczne, regulowane bariery boczne. Niektóre z proponowanych modeli posiadają również uchwyt na specjalnym wysięgniku, który ułatwia leżącej osobie podniesienie się do pozycji siedzącej bądź zmianę pozycji leżenia.

Funkcjonalna budowa

Dostępne w naszej wypożyczalni łóżka medyczne i rehabilitacyjne na wynajem mają praktyczną budowę nie tylko z punktu widzenia pielęgnacji osoby wymagającej opieki, lecz także transportu oraz przestawiania ich. Każdy proponowany przez nas model wyposażony jest w nogi na blokowanych kółkach mogących poruszać się we wszystkich kierunkach, które umożliwiają łatwe ustawienie, a następnie unieruchomienie ich w wybranym miejscu.

Wypożyczalnia łóżek medycznych LUX-MEDICA funkcjonuje przy naszym gabinecie na os. Przyjaźni w Poznaniu. Przy wynajmie łóżka rehabilitacyjnego służymy naszym Klientom radą i doświadczeniem, by jak najlepiej dopasować model do potrzeb osoby wymagającej opieki.

Cennik

Dostawa oraz montaż na terenie Poznania 50 zł

Koszt najmu łóżka: 149 zł miesięcznie

Kaucja zwrotna po zakończeniu usługi: 150 zł

Koszt najmu materaca przeciwodleżynowego 50 zł miesięcznie

Wynajmując łóżko oraz materac przeciwodleżynowy PROMOCJA: 190 zł miesięcznie

Fizykoterapia

Sprawdź naszą ofertę

Terapia manualna

Sprawdź naszą ofertę

Masaż LUX

Sprawdź naszą ofertę

TECHNIKI OSTEOPATYCZNE

Sprawdź naszą ofertę

FALA UDERZENIOWA

Sprawdź naszą ofertę

PAKIETY LUX

Sprawdź naszą ofertę

SPA LUX

Sprawdź naszą ofertę

WYNAJEM ŁÓŻEK MEDYCZNYCH

Sprawdź naszą ofertę

Rabaty LUX

Sprawdź naszą ofertę