Masaż leczniczy

Jedną z usług, które oferuje Lux-Medica, jest masaż w Poznaniu. Winogrady to część miasta, w której mieści się gabinet, aczkolwiek specjalista dojeżdża także do klientów z dzielnicy Grunwald i Piątkowo oraz pobliskiej miejscowości Suchy Las. Terapia manualna jest sprawdzoną formą leczenia stosowaną od stuleci przez różne kultury. Stosuje się ją dla rozluźnienia wybranych partii mięśni, poprawienia krążenia czy złagodzenia stanów bólowych.

 

Jeżeli uważasz, że masaż rehabilitacyjny to rozwiązanie, które może pomóc również Tobie, to mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Nasz gabinet rehabilitacji i fizjoterapii świadczy najlepszy masaż leczniczy na terenie Poznania. 

 

Masaż rehabilitacyjny wymaga gruntownej wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii człowieka, dlatego w naszym gabinecie zatrudniliśmy najlepszych ekspertów w tej dziedzinie. W ten sposób naszym pacjentom możemy zagwarantować profesjonalną usługę, wykonywaną przez doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają się na sekretach leczniczego dotyku. Czas sesji uzależniony jest od rodzaju oraz stopnia zaawansowania schorzenia. Zabieg może trwać od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu minut. 

 

Przed rozpoczęciem leczenia wykonamy konsultację, w której nakreślimy indywidualny plan działania. Jeżeli więc szukasz specjalistów, którzy dojeżdżają do pacjentów z poznańskiego Grunwaldu bądź Piątkowa, zapewniających profesjonalny masaż leczniczy, to nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Cię do kontaktu lub odwiedzenia naszego gabinetu na Winogradach.

Fizykoterapia

Sprawdź naszą ofertę

Terapia manualna

Sprawdź naszą ofertę

Masaż LUX

Sprawdź naszą ofertę

TECHNIKI OSTEOPATYCZNE

Sprawdź naszą ofertę

FALA UDERZENIOWA

Sprawdź naszą ofertę

PAKIETY LUX

Sprawdź naszą ofertę

SPA LUX

Sprawdź naszą ofertę

WYNAJEM ŁÓŻEK MEDYCZNYCH

Sprawdź naszą ofertę

Rabaty LUX

Sprawdź naszą ofertę