Masaż leczniczy

Dotyk ludzkiego ciała ma w sobie wyjątkową siłę. Dowodem potwierdzającym tę tezę jest masaż leczniczy, który znany jest ludzkości od stuleci. Rozluźnia mięśnie, łagodzi stany bólowe, poprawia krążenie, co umożliwia przywrócenie pierwotnego stanu zdrowia. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób zmagających się z bólami kręgosłupa, mięśniowymi oraz stawów. 

 

Jeżeli uważasz, że masaż leczniczy to rozwiązanie, które może pomóc również Tobie, to mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. Nasz gabinet rehabilitacji i fizjoterapii świadczy najlepszy masaż leczniczy na terenie Poznania. 

 

Masaż leczniczy wymaga gruntownej wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii człowieka, dlatego w naszym gabinecie zatrudniliśmy najlepszych ekspertów w tej dziedzinie. W ten sposób naszym pacjentom możemy zagwarantować profesjonalną usługę, wykonywaną przez doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają się na sekretach leczniczego dotyku. Czas sesji uzależniony jest od rodzaju oraz stopnia zaawansowania schorzenia. Zabieg może trwać od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu minut. 

 

Przed rozpoczęciem leczenia wykonamy konsultację, w której nakreślimy indywidualny plan działania. Jeżeli więc Poznań jest miastem, w którym szukasz specjalistów, którzy zapewnią Ci profesjonalny masaż leczniczy, to nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Cię do naszego gabinetu.

Fizykoterapia

Sprawdź naszą ofertę

Terapia manualna

Sprawdź naszą ofertę

Masaż LUX

Sprawdź naszą ofertę

TECHNIKI OSTEOPATYCZNE

Sprawdź naszą ofertę

FALA UDERZENIOWA

Sprawdź naszą ofertę

PAKIETY LUX

Sprawdź naszą ofertę

SPA LUX

Sprawdź naszą ofertę

WYNAJEM ŁÓŻEK MEDYCZNYCH

Sprawdź naszą ofertę

Rabaty LUX

Sprawdź naszą ofertę